Colocatie Crissier 662373Colocatie Crissier 662373Colocatie Crissier 662373Colocatie Crissier 662373Colocatie Crissier 662373
Bekijk 5 foto's photo count

À louer chambres en collocation pour étudiants(es) EPFL/UNIL (Crissier - 1023)

Type d'habitation :

Appartement

Type :

Colocatie

Gehuurde oppervlakte:

13 m²

Accommodatiecapaciteit:

4 mensen

Aantal kamers:

1

Referentie :

662373

Bedden:

1 Eenpersoons bedden)

Huur en voorwaarden

935 € / maand

Duur :

Van 6 maand

Waarborgsom:

1870 €

Roomlala | Pierre-alain F.
Pierre-alain

Host sinds:

2026

Beschrijving

Kamer voor een student in een gedeeld appartement in Crissier.

Gemeubileerde privékamer voor een student, inclusief:

- 2 bedden (kussensloop, dekbedovertrek en hoeslaken aanwezig).

Voorwaarden:

- Geen stellen.

- Geen kamerdeling.

- Geen huisdieren.

Voorzieningen in het gedeelde appartement:

- Volledig uitgeruste keuken (vaatwasser, diverse apparaten).

- Gemeubileerde en uitgeruste badkamer, handdoeken en beddengoed aanwezig.

- Apart toilet.

- Wasruimte met wasmachine.

- Wifi.

Het appartement kan worden gedeeld door zowel mannelijke als vrouwelijke studenten. Bushalte voor het gebouw.

Vervoer:

- Bereikbaarheid via Unil/EPFL: Bus 3 min + M1 treinstation Renens 6 min of fiets 12 min.

In de buurt: Winkels, postkantoor, bank, medisch centrum.

Huurperiode: Academisch jaar van september tot juni. Huurverlenging mogelijk.

Automatische vertaling - Originele beschrijving

• Verboden avond
  • Absolute rust tussen 22.00 uur en 08.00 uur.
  • Ongeautoriseerd echtpaar

Plaats

Crissier, Zwitserland