Gastgezin Bordeaux 358726Gastgezin Bordeaux 358726Gastgezin Bordeaux 358726Gastgezin Bordeaux 358726Gastgezin Bordeaux 358726Gastgezin Bordeaux 358726
Bekijk 6 foto's photo count

Agréable logement à Bordeaux avec parking (Bordeaux - 33800)

Type d'habitation :

Appartement

Type :

Gastgezin

Gehuurde oppervlakte:

10 m²

Accommodatiecapaciteit:

1 persoon

Aantal kamers:

1

Referentie :

358726

Bedden:

1 Tweepersoonsbed(den)

Huur en voorwaarden

638 € / maand

Duur :

Van 1 maand

Waarborgsom:

650 €

Schoonmaakkosten :

11 €

Roomlala | Zhu L.
Zhu
Identiteit geverifieerd Telefoonnummer geverifieerd

Woont in:

Sainte-Foy-la-Grande (Frankrijk)

Leeftijd :

39 jaren

Host sinds:

2022

Beschrijving

Prachtige gedeelde woning in een mooi, volledig uitgerust en volledig gerenoveerd T4-appartement (ongeveer 100 m² inclusief terras). Individuele huurovereenkomst, waardoor APL-toeslag mogelijk is.

In een bevoorrechte omgeving, in de directe nabijheid van winkels en het stadscentrum, op een steenworp afstand van tram C, beschikt de residentie over een lift. Het is goed onderhouden en licht.

Op de bovenste verdieping van het gebouw profiteert het appartement van een zeer goede ligging en een vrij uitzicht zonder inkijk. Het omvat een woonkamer van 25 m² die uitkomt op een prachtig terras van meer dan 25 m².

Het is als volgt ingedeeld:
- Een entree met kast
- Een volledig gerenoveerde keuken (keramische kookplaat, afzuigkap, wasmachine, vaatwasser, oven, magnetron, koelkast, waterkoker, etc.)
- Een comfortabele en functionele woonkamer van 25 m² met bank, televisie en eethoek
- Drie ruime slaapkamers voorzien van bed, opbergruimte en bureau
- Een prachtig terras van meer dan 25 m²

Automatische vertaling - Originele beschrijving

Accommodatie

  • Badkamer om te delen
  • WC om te delen
  • Keuken om te delen
  • Woonkamer om te delen

Huidige bewoner(s) van de woonruimte

  • 1 inwoner(en)

Ideale huurder

  • Man of vrouw

Plaats

Bordeaux, Frankrijk

  • Openbaar vervoer
  • Winkels
  • Station

Het exacte adres van de accommodatie wordt pas meegedeeld wanneer de reservering is bevestigd.

638 € / maand

Verzoek om informatie

21 €/ nuit | 147 €/ week | 630 €/ maand
Minimale duur: 1 maand

U moet uw data invoeren voordat uw verzoek wordt verzonden!

De ingevoerde data zijn ongeldig!

Deze reservering accepteert alleen hele maanden, de einddatum is verplaatst.

U moet het onderwerp van uw verzoek opgeven!

U moet uw geboortejaar invoeren!

U moet uw situatie informeren!

Neem contact op met Zhu

Log in om uw informatieaanvraag te kunnen versturen.

De advertentie die u probeert te bereiken is niet meer actief. Neem contact op met andere advertenties.

De startdatum van de huur is verstreken.

De einddatum van de huur is verstreken of ligt vóór de startdatum van de huur.

Het aantal geselecteerde personen komt niet overeen met de accommodatiecapaciteit.

Het bericht voor de accommodatieverschaffer is leeg. Leg de redenen voor uw verblijf uit.

Het aantal geselecteerde personen is te hoog in vergelijking met de accommodatiecapaciteit.

De minimale verblijfsduur in deze accommodatie wordt niet gerespecteerd. Wijzig uw data.

De maximale verblijfsduur in deze accommodatie wordt niet gerespecteerd. Wijzig uw data.

Let op: u kunt geen verzoek indienen voor een van uw advertenties.

Je hebt onlangs al contact opgenomen met deze host. Probeer het na 48 uur opnieuw, zodat u de tijd heeft om te reageren.

De accommodatie is op deze data niet beschikbaar, uw aanvraag kan niet worden verzonden. Wijzig uw data of bekijk nu andere aanbiedingen.

Veilige betaling
Assistentie 7j/7
Gratis contact

Andere accommodaties die u wellicht interesseren