Gedeelde accommodatie Doornik (Tournai - 7503)

Automatische vertaling - Originele titel

Type d'habitation :

Appartement

Type :

Colocatie

Accommodatiecapaciteit:

1 persoon

Aantal kamers:

1

Referentie :

107895

Huur en voorwaarden

220 € / maand

Duur :

Van 1 maand

Waarborgsom:

440 €

Accommodatie

  • Badkamer om te delen
  • WC om te delen
  • Geen toegang tot de keuken
  • Geen toegang tot de lounge

Huidige bewoner(s) van de woonruimte

  • 1 inwoner(en)

Ideale huurder

  • Man of vrouw

Plaats

Tournai, België

Het exacte adres van de accommodatie wordt pas meegedeeld wanneer de reservering is bevestigd.

Advertentie verwijderd

Deze advertentie is niet langer beschikbaar, maar u kunt doorgaan met zoeken naar advertenties in de buurt

Andere accommodaties die u wellicht interesseren

Marion
35 € / nacht
Ontdek

Gastgezin | Ronchin (59790) | 12 M2

1 slapen(den) | 2 nachten minimum
Cathy
29 € / nacht
Ontdek

Gastgezin | Roubaix (59100) | 12 M2

1 slapen(den) | 2 nachten minimum
Cathy
25 € / nacht
Ontdek

Gastgezin | Roubaix (59100) | 12 M2

1 slapen(den) | 2 nachten minimum
Emmanuelle
15 € / nacht
Snelle reactieMeester

Gastgezin | Tourcoing (59200) | 25 M2

1 slapen(den) | 1 nacht minimum