Gehele Woning Antibes 260814Gehele Woning Antibes 260814Gehele Woning Antibes 260814Gehele Woning Antibes 260814Gehele Woning Antibes 260814Gehele Woning Antibes 260814Gehele Woning Antibes 260814Gehele Woning Antibes 260814Gehele Woning Antibes 260814Gehele Woning Antibes 260814Gehele Woning Antibes 260814Gehele Woning Antibes 260814
Bekijk 12 foto's photo count

Prachtig 2-kamerappartement met terras en zwembad (Antibes - 06160)

Automatische vertaling - Originele titel

Type d'habitation :

Appartement

Type :

Gehele woning

Gehuurde oppervlakte:

53 m²

Accommodatiecapaciteit:

2 mensen

Aantal kamers:

1

Referentie :

260814

Bedden:

1 Tweepersoonsbed(den)

Huur en voorwaarden

850 € / maand

Duur :

Tussen 6 maand en 12 maand

Waarborgsom:

800 €

Roomlala | Eric S.
Eric
Identiteit geverifieerd Telefoonnummer geverifieerd

Woont in:

Antibes (Frankrijk)

Leeftijd :

66 jaren

Host sinds:

2014

Beschrijving

Beau 2 pièces centre ville calme, proximité commerces, plages. Terrasse et piscine dans copro.
Belle chambre avec bureau, séjour ouvert avec cuisine tout équipée, four, lave linge, plaque vitro, bouilloire.
Chauffage inclus.
contrat EDF et Wifi à contracter.

Accommodatie

  • 1 Slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 1 WC
  • Ingang
  • Balkon / Terras
  • Zwembad

Slaapkamer : 1 Tweepersoonsbed(den)

• Station

Het exacte adres van de accommodatie wordt pas meegedeeld wanneer de reservering is bevestigd.

850 € / maand

Verzoek om informatie

28 €/ nuit | 196 €/ week | 840 €/ maand
Tussen 6 maand En 12 maand

U moet uw data invoeren voordat uw verzoek wordt verzonden!

De ingevoerde data zijn ongeldig!

Deze reservering accepteert alleen hele maanden, de einddatum is verplaatst.

U moet het onderwerp van uw verzoek opgeven!

U moet uw geboortejaar invoeren!

U moet uw situatie informeren!

Neem contact op met Eric

Log in om uw informatieaanvraag te kunnen versturen.

De advertentie die u probeert te bereiken is niet meer actief. Neem contact op met andere advertenties.

De startdatum van de huur is verstreken.

De einddatum van de huur is verstreken of ligt vóór de startdatum van de huur.

Het aantal geselecteerde personen komt niet overeen met de accommodatiecapaciteit.

Het bericht voor de accommodatieverschaffer is leeg. Leg de redenen voor uw verblijf uit.

Het aantal geselecteerde personen is te hoog in vergelijking met de accommodatiecapaciteit.

De minimale verblijfsduur in deze accommodatie wordt niet gerespecteerd. Wijzig uw data.

De maximale verblijfsduur in deze accommodatie wordt niet gerespecteerd. Wijzig uw data.

Let op: u kunt geen verzoek indienen voor een van uw advertenties.

Je hebt onlangs al contact opgenomen met deze host. Probeer het na 48 uur opnieuw, zodat u de tijd heeft om te reageren.

De accommodatie is op deze data niet beschikbaar, uw aanvraag kan niet worden verzonden. Wijzig uw data of bekijk nu andere aanbiedingen.

Veilige betaling
Assistentie 7j/7
Gratis contact

Andere accommodaties die u wellicht interesseren