Gehele Woning Montréal 588133Gehele Woning Montréal 588133Gehele Woning Montréal 588133Gehele Woning Montréal 588133Gehele Woning Montréal 588133
Bekijk 5 foto's photo count

Studio te huur in Metro d'Iberville (Montréal - H2A 1C2)

Automatische vertaling - Originele titel

Type d'habitation :

Studio

Type :

Gehele woning

Gehuurde oppervlakte:

600 m²

Accommodatiecapaciteit:

1 persoon

Aantal kamers:

1

Referentie :

588133

Bedden:

1 Tweepersoonsbed(den)

Huur en voorwaarden

642 € / maand

Duur :

Tussen 6 maand en 12 maand

Roomlala | Yan B.
Yan

Woont in:

Montréal (Canada)

Leeftijd :

45 jaren

Host sinds:

2011

Beschrijving

Studio voor 1 persoon, gelegen in een rustige en veilige buurt, dichtbij het openbaar vervoer. Alle nutsvoorzieningen zijn inbegrepen.

Automatische vertaling - Originele beschrijving

Accommodatie

  • 1 Slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 1 WC

Slaapkamer : 1 Tweepersoonsbed(den)

Montréal, Canada

Het exacte adres van de accommodatie wordt pas meegedeeld wanneer de reservering is bevestigd.

642 € / maand

Verzoek om informatie

21 €/ nuit | 148 €/ week | 636 €/ maand
Tussen 6 maand En 12 maand

U moet uw data invoeren voordat uw verzoek wordt verzonden!

De ingevoerde data zijn ongeldig!

Deze reservering accepteert alleen hele maanden, de einddatum is verplaatst.

U moet het onderwerp van uw verzoek opgeven!

U moet uw geboortejaar invoeren!

U moet uw situatie informeren!

Neem contact op met Yan

Log in om uw informatieaanvraag te kunnen versturen.

De advertentie die u probeert te bereiken is niet meer actief. Neem contact op met andere advertenties.

De startdatum van de huur is verstreken.

De einddatum van de huur is verstreken of ligt vóór de startdatum van de huur.

Het aantal geselecteerde personen komt niet overeen met de accommodatiecapaciteit.

Het bericht voor de accommodatieverschaffer is leeg. Leg de redenen voor uw verblijf uit.

Het aantal geselecteerde personen is te hoog in vergelijking met de accommodatiecapaciteit.

De minimale verblijfsduur in deze accommodatie wordt niet gerespecteerd. Wijzig uw data.

De maximale verblijfsduur in deze accommodatie wordt niet gerespecteerd. Wijzig uw data.

Let op: u kunt geen verzoek indienen voor een van uw advertenties.

Je hebt onlangs al contact opgenomen met deze host. Probeer het na 48 uur opnieuw, zodat u de tijd heeft om te reageren.

De accommodatie is op deze data niet beschikbaar, uw aanvraag kan niet worden verzonden. Wijzig uw data of bekijk nu andere aanbiedingen.

Veilige betaling
Assistentie 7j/7
Gratis contact

Andere accommodaties die u wellicht interesseren